Danske økologiske æg til 16 kr. og Lurpak smør til 10 kr. - se de bedste lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Langeskov og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Netto: Danske økologiske æg til kun 16 kr.

Netto tilbyder danske økologiske æg, 8 stk. i str. M/L, for kun 16 kr. Der er en begrænsning på 6 bakker pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra lørdag den 5. april til fredag den 11. april.

Rema 1000: Lurpak smør til 10 kr.

Hos Rema 1000 kan du få Lurpak smørbar eller plantebaseret smør, 200 g, til kun 10 kr. Dette tilbud gælder fra søndag den 6. april til lørdag den 12. april.

SuperBrugsen: Why Not? vin til 39 kr. pr. flaske

SuperBrugsen har et godt tilbud på Why Not? vin i forskellige varianter til kun 39 kr. pr. flaske. Du sparer 70,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 4. april til torsdag den 10. april.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.