2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Langeskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Langeskov er der kommet to nye boliger til salg, hvoraf den ene er villaen på Rønninge Bygade 12. Denne rummelige villa byder på 215 kvadratmeter fordelt over 8 rum. Ejendommen er beliggende på en grundstørrelse af 960 kvadratmeter. Boligen er prissat til 2.195.000 DKK.
Den anden mulighed er villaen på Kappendrupvej 8 i Kappendrup, som er en mere prisvenlig løsning, sat til 795.000 DKK. Her får man 126 kvadratmeter bolig fordelt på 6 rum. Villaen ligger på en generøs grund på hele 1.990 kvadratmeter.
Begge villaer tilbyder unikke muligheder for købere med forskellige præferencer og budgetter, beliggende i det naturskønne område omkring Langeskov.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.