2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Langeskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I den dejlige by Langeskov er der netop kommet to spændende villaer på markedet. Først er Skiftemose 3, der tilbyder en imponerende bolig på hele 286 kvadratmeter. Den rummelige bolig rummer 8 værelser og ligger på en generøs grund på 19.962 kvadratmeter.
Denne villa har en udbudspris på 2.795.000 DKK. Skiftemose 3 er ideel for dem, der søger plads både indendørs og udendørs, og ønsker at nyde den fredelige atmosfære, området tilbyder.
En anden mulighed i Langeskov er villaen på Skovvang 4 i Kappendrup. Denne ejendom er på 152 kvadratmeter og har 5 værelser, hvilket kan passe en mindre familie eller dem, der ønsker et lettere hjem.
Skovvang 4 strækker sig over en grund på 6.400 kvadratmeter og tilbyder en attraktiv udbudspris på 1.750.000 DKK. Med begge disse boliger har købere mulighed for at opleve den skønne natur i Langeskov tæt på hjemmet.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.